استراتژی محتوا

چک لیست استراتژی محتوا

استراتژی محتوا بسیار وسیع است در این‌جا محتوای مطرح شده به صورت عموم درنظر گرفته شده است، حال آنکه، ممکن است برای کار بر یک پروژه خاص نیاز به کیفیت‌ها و در نظر گرفتن مباحث دیگر و مرتبط با هر موضوعی داشته باشد، فهرست زیر محدود به کیفیت‌هایی است که در بیشتر محتواها به اشتراک گذاشته می‌شود.

Read More »
ux strategy

استراتژی تجربه‌کاربری چیست و چه کاربردی دارد؟

تجربه کاربری و استراتژی آن یک نقشه راه برای تعبیه تجربه‌کاربر در سازمان ایجاد می‌کند. نقش‌ها و مسئولیت‌های تیم UX و فرآیندهایی که از طریق آن طراحی تجربه به محصولات و خدمات اضافه شده است را مشخص می‌کند و یک تجربه‌کاربری مناسب کسب‌وکار شما را ایجاد می‌کند.

Read More »
what is business strategy

استراتژی کسب‌وکار چیست؟

همان‌طور که کسب و کارها به سمت آنلاین شدن پیش رفته‌اند بیشتر خرده فروشی‌ها نیز به سمت بازار آنلاین روی آورده‌اند. استراتژی کسب و کار راه و چاه نگه‌داشتن کسب‌وکار را به درستی مشخص کرده و استراتژی کسب‌وکار آنلاین راه را به سمت تحول دیجیتال سوق خواهد داد.

Read More »
DESIGN THINKING 01

کاربرد تفکر طراحی برای جلوگیری از سوگیری‌های شناختی

تفکر طراحی Design Thinking رویکردی خلاق برای حل مشکل و تعریف درست مسئله است که مبتنی بر طراحی انسان محور است. برای تفکر طراحی الگوها و مدل‌های مختلفی وجود دارد. اما مهم‌ترین عنصر آن غیرخطی بودن و تکرار شونده بودن فرایند حل مسئله از مرحله کشف تا تست است.

Read More »